בניית אתרים בחינם

בניית אתרים חכמים באינטרנט - פריימוורק אינטרנט סולושנס בע"מ


Warning: Creating default object from empty value in /home/framvujq/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 274
ראשון, 23 אוגוסט 2009 16:58

בניית אתרים בחינם

נכתב ע"י eyal
דרג מאמר זה
(0 הצבעות)

בג'ונגל בניית האתרים קיימות חיות רבות ומגוונות, חלקן אף מציעות שירותי בניית אתרים בחינם. מהו בדיוק אתר אינטרנט בחינם? ומהו בכל זאת המחיר אותו עלינו לשלם בבואנו לבנות אתר אינטרנט בחינם?

בניית אתר אינטרנט בחינם אינה מצריכה, מן הסתם, הוצאה כספית והיתרון הינו ברור ומיידי, העלות האפסית. מצד שני, את הכסף שחוסכים בבניית אתר אינטרנט בחינם, מוציאים בעדכון תכנים באופן עצמאי. התוצאה אינה בהכרח מקצועית ומלוטשת, אך נראה כי החסרון המשמעותי ביותר הינו התלות בין החברה המספקת שירותי בניית אתרים בחינם לבין לקוחותיה. לא ניתן לנייד אתר אינטרנט חינמי לחבילת אחסון בשרת חיצוני. זו הסיבה כי בחירת החברה המספקת שירותי בניית אתר בחינם הינה חשובה לא פחות. חברה יציבה, המספקת ממשק עדכון נוח וסביבה טכנולוגית מתאימה תוריד את החשש מפני החלטה לסיום התקשרות ו/או העברת אתר האינטרנט לספק אחר.

כמו כן, קיימת בעיה תדמיתית בכל הקשור לפאן העיצובי של בניית אתרים בחינם. לרוב, קיים מספר מוגבל של תבניות עיצוב מוכנות המגביל את הבחירה של עיצוב האתר. אתר אינטרנט חינמי יראה לרוב כמו עשרות, ואף מאות אתרי אינטרנט חינמיים אחרים באינטרנט.

נראה כי כאשר המטרה הינה בניית אתר אינטרנט ייחודי, מקצועי ואשר לא יצריך השקעה מרובה בהקמתו, בניית אתרים בחינם אינה הדרך הנכונה. תהליך בניית אתר אינטרנט חכם, מתחיל בשלב התכנון המקדים, אשר אורך לא מעט שעות עבודה. זאת לעומת, בניית אתרים בחינם הנבנים על בסיס שבלונה קיימת ללא רובד התכנון, העיצוב והבנת צרכי קהל היעד לעומק.

נראה כי היתרונות גוברים על החסרונות בבניית אתרים בחינם כאשר מדובר באחד מהמקרים הבאים:

  1. תקציב ראשוני נמוך עד אפסי
  2. בניית אתר אינטרנט תומך הנוסף לאתר קיים ללא בניפוח הוצאות
  3. פרסום דפי אינטרנט באופן מיידי ללא עיכוב בזמן פיתוח
שונה לאחרונה בתאריך שישי, 09 אוקטובר 2009 16:39
eyal

eyal

אימייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
מאמרים נוספים מאותה הקטגוריה: יש לכם עניין עם פועלי.... בניית אתרים ! »

הוסף תגובה