יש לכם עניין עם פועלי.... בניית אתרים !

בניית אתרים חכמים באינטרנט - פריימוורק אינטרנט סולושנס בע"מ


Warning: Creating default object from empty value in /home/framvujq/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 274
ראשון, 25 יולי 2010 04:00

יש לכם עניין עם פועלי.... בניית אתרים !

נכתב ע"י eyal
דרג מאמר זה
(1 vote)

חנות וירטואלית...פורטל שימושי....אתר תדמית...בניית אתרים.... עיצוב אתרים....קידום אתרים....כל כך הרבה ביטויים חדרו לשפה העסקית שלנו בשנים האחרונות, ולכולם מכנה משותף אחד – אינטרנט!

בניית אתרים הפכה בשנים האחרונות לתחום הלוהט ביותר בעולם העסקים. העולם שלנו רווי בעשרות אלפי מתכנתים, בוני אתרים, מעצבים וכותבי טקסטים, הנוטלים חלק בחגיגת האינטרנט ולוכדים אותנו "ברשת"!

בניית אתרים. פשוט אי אפשר בלי זה!

השתלטות רשת האינטרנט על חיינו באופן כה בולט, מביאה את כל מי שחפץ להעביר מסר עסקי או כל מסר אחר, לפנות אל חברה בתחום בניית אתרים. אם אין לכם עדיין אתר (יכול להיות??), או אם החלטתם לבנות אתר חלופי או אתר בנוסף לאתר הקיים, מומלץ לבחור חברת בניית אתרים אמינה ומוכרת. השוק מוצף בחברות בניית אתרים, אשר מציעות מגוון של שירותי בניית אתרים, עיצוב אתרים, קידום ועוד ועוד. אל תמהרו להחליט! בניית אתרים צריכה להיעשות ביסודיות, ולאחר בירור מעמיק של יתרונות החברה המועדפת עליכם.

בניית אתרים היא כבר מזמן לא רק בניית אתרים!

עם הזמן, תעשיית בניית אתרים הולכת ומשתכללת. טכנולוגיות חדישות נכנסות לעולם האינטרנט שלנו. כיום, בניית אתרים מתייחסת לא רק להפקת אתר תדמית, המשמש ככרטיס ביקור של העסק, אלא בניית אתרים חושבת על הרבה מעבר. בניית אתרים מקצועית צריכה לקחת בחשבון גם את קידום האתר בעתיד, תוך בניית פלטפורמה נוחה לשיווק האתר במנועי החיפוש. אתרי אינטרנט הם כבר מזמן אינם מוצר סטטי שאינו משתנה. בניית אתרים נכונה תעשה באופן שיאפשר גמישות ודינאמיות מקסימאלית לגבי שינויים ועדכונים עתידיים שיוכנסו לאתר.

בניית אתרים וממשק ניהול - הלקוח יוצא לעצמאות...

התחרות הגדולה ברשת האינטרנט והרצון להביט על המתחרים מלמעלה למטה, אי שם מפסגת המקום הראשון בגוגל, הביאו עימם את הצורך בשינויים תכופים באתרים קיימים. בניית אתרים מודרנית תספק ללקוח ממשק לניהול עצמי של האתר. לא עוד חתונה קתולית של הלקוח עם חברת בניית אתרים זו או אחרת. ממשק ניהול עצמאי, שניתן ללקוח בתום תהליכי בניית אתרים, מאפשר לו בעצם להיות המתכנת העתידי של האתר שלו.  כל חברת בניית אתרים שמכבדת את עצמה, מוכרת ללקוח ממשק ניהול עצמאי, שהוא ידידותי ונוח לשימוש. כך יכול כל לקוח לחסוך עלויות עתידיות, בכל פעם שהוא נזקק לעדכן אייטם כל שהוא באתר. בדרך זו האתר יכול לשמור על דינאמיות שתשפיע לטובה על קידומו במנועי החיפוש.
בניית אתרים כמוה כבניית בתים. חשוב למצוא חברת בניית אתרים (להלן: "הקבלן"...) שתדאג ליסודות טובים וחזקים ("קבלן שלד"...), לחומרי גלם ופלטפורמה איכותיים, ולעיצוב פנים ("ארכיטקט"...) המתאים לאופי האתר וקהלי היעד.
נכון, יש הרבה מומחי בניית אתרים, אבל יש לבחור את מי שיבנה לכם את זה נכון!

שונה לאחרונה בתאריך ראשון, 25 יולי 2010 04:06
eyal

eyal

אימייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
מאמרים נוספים מאותה הקטגוריה: « בניית אתרים בחינם

הוסף תגובה